We Match or Beat most other major retailers
Built-In - NEW PRODUCT
| Dimensions Height (mm) | 215 |
| Dimensions Width (mm) | 730 |
| Dimensions Depth (mm) | 380 |
| Weight | 9.3kg |
| Colour | Silver |
| Installation Type | Chimney |
| Noise Level db | 63 dB |
| Number of Speeds | 3 |
| EAN | 4242004289845 |
| IAN | D5855X2GB |
| Built in or Freestanding | Built In |
This item will be delivered within 7-10 working days of your order. We offer this service within a 15-mile radius of our Ruislip showroom.
Click here for our delivery terms and conditions.